آخرین خبرها
چرخ‌‌وفلک، مزه‌های بی‌نظیر و سرگرمی‌هایی با بیل مکانیکی؛ چرا نباید رویداد شهری مسکو را از دست دهیم؟ | ارزان تور

چرخ‌‌وفلک، مزه‌های بی‌نظیر و سرگرمی‌هایی با بیل مکانیکی؛ چرا نباید رویداد شهری مسکو را از دست دهیم؟ | ارزان تور


منبع مطلب و خبر: www.alibaba.ir :

گردشگرهای ایرانی می‌توانند سرگرمی‌های جذابی را در «رویداد شهری مسکو» (MUF-2023) تجربه کنند. رویداد امسال به بزرگ‌ترین رویداد شهری مسکو تا به امروز تبدیل شده و به طور همزمان در چهار نقطه «مجتمع المپیک لوژنیکی»، «پارک زریادیه»، «سالن نمایشگاه منژ» و «گوستینی دور» شهر مسکو در حال برگزاری است.

علاوه‌بر برنامه‌های تجاری، این رویداد برنامه‌های بسیاری در حوزه  آموزشی، فرهنگی و حتی سرگرمی دارد که می‌تواند توجه هر گردشگری را جلب کند.

در این بین، بیش از ۳۵۰ برنامه متنوع در مجموعه المپیک لوژنیکی برگزار خواهد شد. بنابراین بازدیدکنندگان و گردشگرها تعداد زیادی از کنسرت‌ها، نمایش‌های تئاتر، مسابقات هیجان‌انگیز و برنامه‌های مهیج دیگر را پیش رو خواهند داشت.

به طور مثال، طرفداران سینما می‌توانند در مجموعه‌های دکوری شهر فیلم قدم بزنند یا حتی در یک برنامه فیلم‌برداری شرکت کنند.

برای علاقه‌مندان به تفریحات هیجان‌انگیز، یک پیست حرفه‌ای از یخ مصنوعی ساخته شده است. همچنین سرسره‌هایی برای تیوب‌سواری و اسنوبورد در نظر گرفته شده و ورزشکاران حرفه‌ای به مبتدیان کمک می‌کنند تا دامنه‌های برفی را فتح کنند.

علاوه‌بر این برنامه‌ها، مخاطبان با نمایش بیل مکانیکی شبیان کرد‌زده خواهند شد. در این برنامه یک راننده با تجربه نشان می‌دهد چطور می‌توان با کمک بیل مکانیکی، جعبه کبریتی را بست، میوه‌ها را برش زد و حتی یک بطری شیشه‌ای را باز کرد.

دوست‌داران حیوانات می‌توانند اطلاعات جالبی درباره تربیت سگ‌ها به دست آورند و از مربیان حرفه‌ای، رمزوراز تربیت حیوانات خانگی را با نمایش‌های گوناگون یاد بگیرند.

در این رویداد برای نوجوانان و کودکان هم تفریحات جالب مختلفی در نظر گرفته شده ‌است. در لوژنیکی فرصتی برای یادگیری نحوه ساخت شخصیت‌های بازی‌های رایانه‌ای و یادگیری نحوه طراحی ماشین و موتور وجود دارد.

کودکان می‌توانند در زمین بازی‌های تعاملی شنی، مجسمه‌ بسازند یا حفاری‌ باستان‌شناسی انجام دهند.

مسافران در هر سنی می‌توانند روی چرخ‌و‌فلکی به ارتفاع یک ساختمان ۹ طبقه سوار شوند و همه روزهای رویداد، از غذاهای لذیذ و خوشمزه جشنواره غذا‌شناسی لذت ببرند.

رویداد شهری مسکو (MUF-2023) یک رویداد منحصر‌به‌فرد است که برای همه افراد با علایق متفاوت، تفریح و سرگرمی فراهم می‌کند و امکان کسب تجارب خارق‌العاده و شبیان کرد‌انگیزی را در اختیار همه می‌گذارد.

خوب است بدانید این رویداد از ۱۰ مرداد ماه شروع شده و تا ۱۹ شهریور در شهر مسکو ادامه خواهد داشت.

منبع مطلب و خبر: www.alibaba.ir

حتما ببینید

رای دادگاه آمریکایی به‌نفع ایران چه‌طور شکست؟/ بازگشت الواح هخامنشی به‌کشور بعد از سال‌ها وقفه | ارزان تور

رای دادگاه آمریکایی به‌نفع ایران چه‌طور شکست؟/ بازگشت الواح هخامنشی به‌کشور بعد از سال‌ها وقفه | ارزان تور

منبع مطلب و خبر: www.khabaronline.ir : به‌گزارش خبرآنلاین، سال ۱۳۱۱ بیش از ۵۰ هزار لوح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *