آخرین خبرها
فرار گردشگران از رستوران بعد از خوردن شام؛ کار به نخست وزیر کشید تا حساب کند! | ارزان تور

فرار گردشگران از رستوران بعد از خوردن شام؛ کار به نخست وزیر کشید تا حساب کند! | ارزان تور


منبع مطلب و خبر: www.khabaronline.ir :

ماجرای عدم پرداخت صورتحساب شام گردشگران ایتالیایی و پا به فرار گذاشتن آن‌ها از رستورانی در شهر زیبای برات در مرکز آلبانی، در رسانه‌های آلبانیایی و شبکه‌های اجتماعی خبرساز شد.

ادی راما، نخست‌وزیر آلبانی نیز اعلام کرد که در دیدار این هفته خود با خانم ملونی این موضوع را در میان گذاشته و او هم بلافاصله وارد عمل شده است. گویا خانم ملونی نیز خودش در حال گذراندن تعطیلات در آلبانی بوده است.

آقای راما در بیان کردگو با روزنامه ایتالیایی لا استامپا بیان کرد: «او چهره خود را در هم کشید و به سفیر دستور داد که برو و صورت‌حساب این احمق‌ها را بپرداز و بیانیه آن را منتشر کن! آبروی ایتالیا با این چیزها از دست نمی‌رود!»

ایتالیایی‌ها تابع قوانین هستند

سفارت ایتالیا در آلبانی روز جمعه تأیید کرد که به دستور خانم ملونی عمل کرده و به بیان کرده رسانه‌های ایتالیایی، مبلغ ۸۰ یورو فاکتور شام این چهار گردشگر را پرداخت کرده است.

در بیانیه این سفارتخانه آمده است که «به توصیه نخست‌وزیر جورجا ملونی، صورتحسابی را که توسط جمعی از گردشگران ایتالیایی در رستورانی در شهر برات پرداخت نشده بود، تسویه کردیم. ایتالیایی‌ها به قوانین احترام می‌گذارند و بدهی‌های خود را می‌پردازند و ما امیدواریم که از این قبیل داستان‌ها تکرار نشود».

افزایش قیمت‌ها در ایتالیا، مردم این کشور را بر آن داشته تا برای گذران تعطیلات تابستانی خود به کشور آلبانی در آن سوی دریای آدریاتیک بروند و از امکانات ارزان و سواحل خلوت‌تر آن لذت ببرند.

شهر تاریخی برات در فهرست یونسکو قرار دارد.

۲۳۳۲۳۳

منبع مطلب و خبر: www.khabaronline.ir

حتما ببینید

رای دادگاه آمریکایی به‌نفع ایران چه‌طور شکست؟/ بازگشت الواح هخامنشی به‌کشور بعد از سال‌ها وقفه | ارزان تور

رای دادگاه آمریکایی به‌نفع ایران چه‌طور شکست؟/ بازگشت الواح هخامنشی به‌کشور بعد از سال‌ها وقفه | ارزان تور

منبع مطلب و خبر: www.khabaronline.ir : به‌گزارش خبرآنلاین، سال ۱۳۱۱ بیش از ۵۰ هزار لوح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *