آخرین خبرها
در ماه مهر به کجا سفر کنیم؟ | ارزان تور

در ماه مهر به کجا سفر کنیم؟ | ارزان تور


منبع مطلب و خبر: www.khabaronline.ir :

اگر به دنبال مقصدهای مناسب برای سفر در ماه مهر می گردید، اینها پیشنهادهای ما به شما هستند.

۱.کویر مرنجاب

اسم کویر که میاید ناخودآگاه یاد آسمان پرستاره میفتیم. این ماه یکی از بهترین ماه ها برای دیدن این کویر زیباست که درشمال شهرستان آران و بیدگل در استان اصفهان قرار دارد. پوشش گیاهی و جانوری این کویر بسیار غنی است و از کویرهای بسیار مهم در جذب گردشگر است.

۲ . لفور

دهستان لفور در شهرستان سوادکوه شمالی در استان مازندران قرار دارد. این منطقه ی دارای ناحیه ی جنگلی است که بسیار بکر و زیباست. منطقه ی جنگلی خربمرد در این ناحیه چشم هرکسی را خیره میکند.

۳ . آبشار بیشه

یکی از آبشارهای متعدد استان لرستان است. این آبشار از زیباترین آبشارهای ایران است که ارتفاع آن ۴۸ متر است. به علت همجواری این آبشار با جنگل های بلوط، روستای بیشه و چشم انداز ایستگاه راه آهن منطقه ی گردشگری مناسبی است.

۴ . کوه های گِل افشان

یکی از مقاصد دیدنی شهرستان چابهار کوه های گل افشان است. در بالاترین نقطه کوه چاله ای به قطر کمتر از یک متر و به عمق حدود نیم متر وجود دارد که با گل پوشیده شده است. در فواصل زمانی حدود یک دقیقه، مقداری گل با صدای خاصی شبیه به ترکیدن یک حباب، از چاله خارج و به اطراف پراکنده می گردد و منظره ای بسیار عجیب و حیرت آور بوجود میاورند.

۵ . جنگل خلخال-اسالم

جاده خلخال-اسالم که شهرستان خلخال در اردبیل را به اسالم در گیلان وصل میکند یکی از رویایی ترین منطقه های ایران است. طبیعت بکر، زیبایی های وحشی جنگلی، آبشار و دریاچه و هوای عالی این جاده را به مقصدی گردشگری تبدیل کرده است. این جاده در فصل سرما با بارش سنگین مواجه است. پس تا دیر نشده کوله تان را بردارید و یکی از زیباترین نقاط دنیا را ببینید.

۲۳۳۲۳۳

منبع مطلب و خبر: www.khabaronline.ir

حتما ببینید

سفرنامه کویر مرنجاب: سرگردان | مجله علی بابا | ارزان تور

سفرنامه کویر مرنجاب: سرگردان | مجله علی بابا | ارزان تور

منبع مطلب و خبر: www.alibaba.ir : این اثر را ابوالفضل نیکوبیان کاردان برای هزارویک سفر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *