آخرین خبرها
توضیحات جواد قارایی درباره خبر مهاجرتش | ارزان تور

توضیحات جواد قارایی درباره خبر مهاجرتش | ارزان تور


منبع مطلب و خبر: www.khabaronline.ir :

جواد قارایی در بیان کرد‌وگو با تسنیم ضمن تکذیب شایعه مهاجرت خود بیان کرد: دیشب بازگشته‌ و مهاجرت نکرده‌ام، اما مدتی است احساس می‌کنم حمایت‌ها به ویژه حمایت وزارت گردشگری و سازمان صدا و سیما از ساخت مستندهایی درباره ایران کم شده است. البته سازمان صدا و سیما در ۱۵ سال گذشته حمایت بسیار خوبی از من داشت اما در مدت اخیر احساس می‌کنم این حمایت کم شده است. وزارت گردشگری هم برای مقابله با ایران‌هراسی‌ها برنامه‌ای نداشت و بنابراین احساس کردم دغدغه زیادی وجود ندارد. متاسفانه معاونت برون مرزی سازمان صدا و سیما هم از طرح بنده برای تولید اثری به نام «سفر به سرزمین توریست‌ها» یا «سفر به سرزمین رویاها» که برای مبارزه با ایران هراسی و اطلاعاتی در مورد جاذبه‌ها و زیبایی‌های ایران و ایرانی طراحی کرده بودم حمایت نکرد.

وی اضافه کرد: من نزدیک به ۷ ماه بود که بیکار بودم و از گذشته نیز دعوت‌هایی جدی از سوی کشور عمان برای ساخت مستند و همکاری‌های این‌چنینی وجود داشت. برای همین موضوع، سفری به عمان داشتم و صحبت‌های خوبی مطرح شد. وزارت گردشگری کشور عمان بسیار علاقه‌مند است که جاذبه‌های دیدنی این کشور نمایش داده شود. چشم‌انداز ۱۰ ساله‌ آنها این است که عمان به عنوان یکی از مراکز گردشگری در دنیا شناخته شود و به همین دلیل دوست دارند از کشورشان مستند ساخته شود.

قارایی خاطرنشان کرد: ماحصل سفر من این شد که پروپوزالی ارایه بدهم و کارمان را آغاز کنیم.

او با تاکید بر اینکه اصلا به دنبال مهاجرت از ایران نیست تاکید کرد: باز هم می‌گویم اولویت من ایران است و اگر از طرح‌های من مثل ایرانگرد کوچک، ایرانگرد و سفر به سرزمین‌رویاها حمایت شود، اولویت من کار و خدمت به ایران جان است. این سفر برایم کاری بود.

این مستندساز در پایان بیان کرد: بنده طبق فرمایش مقام معظم رهبری که فرموده بودند باید با ایران هراسی و جنگ نرم غرب علیه ایران مقابله شود فعالیت کردم و تمام عشقم این بود که به کشورم خدمت و با ایران هراسی مقابله کنم. قسم می‌خورم که طرح من ۱۰۰ درصد موفق می‌شد اما متاسفانه مسیولین موافقت نکردند. احساس می‌کنم دغدغه‌ای برای مقابله با ایران هراسی و برای اطلاعاتی در مورد جاذبه‌های ایران ندارند. به همین دلیل مجبورم در حوزه تخصصی خودم در جای دیگری کار کنم. با این حال باز هم از سازمان صدا و سیما سپاسگزارم که تاکنون از من حمایت کرد و این فرصت را به من داد که به کشورم خدمت بکنم.

بیشتر بخوانید:

جواد قارایی هم مهاجرت کرد/ عکس

ساخت «ایرانگرد۳» متوقف شد

آغاز ساخت مجموعه مستند «ایرانگرد» در استان سمنان

بروز حادثه سَرِ صحنه مجموعه «ایرانگرد»/ تصویربرداران زخمی شدند

۴۷۲۳۲

منبع مطلب و خبر: www.khabaronline.ir

حتما ببینید

رای دادگاه آمریکایی به‌نفع ایران چه‌طور شکست؟/ بازگشت الواح هخامنشی به‌کشور بعد از سال‌ها وقفه | ارزان تور

رای دادگاه آمریکایی به‌نفع ایران چه‌طور شکست؟/ بازگشت الواح هخامنشی به‌کشور بعد از سال‌ها وقفه | ارزان تور

منبع مطلب و خبر: www.khabaronline.ir : به‌گزارش خبرآنلاین، سال ۱۳۱۱ بیش از ۵۰ هزار لوح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *