آخرین خبرها
اردبیل؛ میزبان کنفرانس بین‌المللی مدیریت توسعه گردشگری | ارزان تور

اردبیل؛ میزبان کنفرانس بین‌المللی مدیریت توسعه گردشگری | ارزان تور


منبع مطلب و خبر: www.alibaba.ir :

کنفرانس بین‌المللی مدیریت توسعه گردشگری پایدار در مهرماه ۱۴۰۲ با همکاری اداره کل میراث ‌فرهنگی اردبیل و دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود.

حسن محمدی ادیب، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، در جلسه هماهنگی دومین کنفرانس بین‌المللی چالش‌ها و راهکارهای مدیریت توسعه گردشگری پایدار بیان کرد: «اردبیل میزبان کنفرانس بین‌المللی چالش‌ها و راهکارهای مدیریت توسعه گردشگری پایدار در مهرماه سال‌جاری خواهد بود.»

کنفرانس بین‌المللی مدیریت توسعه گردشگری با موضوع گردشگری و حضور مهمانانی از دانشگاه‌های معتبر خارجی و داخلی برگزار می‌شود و تاثیر مثبتی بر توسعه گردشگری استان اردبیل خواهد داشت.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با اشاره به آموزش و تبلیغات در راستای توسعه گردشگری این استان بیان کرد: « در این مورد از بهره‌برداران و فعالان حوزه گردشگری درخواست داریم که با اداره کل میراث‌فرهنگی همراهی کنند و هزینه در حوزه تبلیغات و آموزش را سرمایه‌گذاری در نظر بگیرند. همچنین علاقمندان می‌توانند تا ۲۰ شهریور ماه مقالات خود را به دبیرخانه این کنفرانس در دانشگاه محقق اردبیلی ارسال کنند و تاریخ برگزاری همایش نیز ۲۰ مهرماه است که مقدمات لازم برای برگزاری آن انجام شده است.»

باتوجه‌به این موضوع که واحد‌های اقامتی و هتل های اردبیل نیاز جدی به بازسازی دارد، محمدی ادیب از ارائه تسهیلات برای بازسازی و نوسازی مراکز اقامتی و هتل‌ها و کمک به ترمیم واحدهای فرسوده خبر داد.

محمدی ادیب همچنین به موضوع به توافق اخیر با کشور چین اشاره کرد و بیان کرد: «بنابر توافقات انجام شده تورهای گردشگران چینی به‌شکل حداقل سه روزه خواهد بود تا با اقامت ۲ تا ۳ شب در استان در گردش اقتصادی اردبیل مؤثر باشند.»

منبع مطلب و خبر: www.alibaba.ir

حتما ببینید

رای دادگاه آمریکایی به‌نفع ایران چه‌طور شکست؟/ بازگشت الواح هخامنشی به‌کشور بعد از سال‌ها وقفه | ارزان تور

رای دادگاه آمریکایی به‌نفع ایران چه‌طور شکست؟/ بازگشت الواح هخامنشی به‌کشور بعد از سال‌ها وقفه | ارزان تور

منبع مطلب و خبر: www.khabaronline.ir : به‌گزارش خبرآنلاین، سال ۱۳۱۱ بیش از ۵۰ هزار لوح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *